Vedení účetnictví

Nabízíme vedení a zpracování účetnictví obchodním společnostem s maximálním důrazem na zájmy klienta a v souladu se zákonem o účetnictví, všemi účetními standardy a dalšími navazujícími předpisy.  Naši zaměstnanci jsou pravidelně proškolováni a sledují změny všech příslušných právních předpisů, tak aby mohli našim klientům nabídnout služby vedení účetnictví na té nejvyšší možné profesionální úrovni. 

Samozřejmou doprovodnou službou našim klientům je poskytování pravidelných informací o stavu jejich účetnictví, tj. stavu jejich saldokonto, propočet daňové povinnosti, upozornění na rizikové položky na účtech v účtové osnově apod. Dále našim klientům asistujeme při faktických inventurách zboží či pokladní hotovosti či při kontrolách ze strany správních orgánů. 

Po skončení účetního období předáváme našim klientům řádnou dokladovou inventarizaci, dále předáváme k archivaci zkompletované účetní doklady, včetně povinných účetních knih.

Mimo standartní již etablované firmy se specializujeme na začínající podnikatele - v roce 2012 se našimi stálými klienty stalo 48 začínajících firem. Naším cílem je jít nad rámec domluvených a předepsaných služeb a pomoci firmám při startu podníkání. Co dalšího firmám nabízíme zjistíte zde. Váš úspěch znamená i náš úspěch!

 

Vedení účetnictví zahrnuje:

  • Kompletní zpracování a vedení účetnictví
  • Vedení a zpracování závazků a pohledávek klienta, pravidelné zasílání přehledů závazků a pohledávek dle aktuální potřeby
  • Vedení evidence drobného a dlouhodobého majetku, vedení evidence skladu a skladové hospodářství
  • Zpracování daňového přiznání k dani z příjmu, k DPH, k silniční dani aj.
  • Příprava a zasílání platebních příkazů či platebních vzorů a jiných formulářů
  • Vyúčtování cestovních náhrad a služebních cest
  • Zpracování vnitřních směrnic a internách postupů účtování
  • Sestavení účetní uzávěrky
  • Zakládání Rozvahy a Výkazu zisků a ztrát klienta do příslušné Sbírky listin vedené rejstříkovým soudem (zákonná povinnost)
V případě, že si u nás objednáte vedení účetnictví, získáte od nás jako bonus slevu 1000 Kč na web pro Vaši firmu - nové firemní stránky tak můžete pořídit již od 4000 Kč - levně, rychle a kvalitně! 

Kolik stojí vedení účetnictví a jak postupovat dál? 

Orientační ceny vedení účetnictví naleznete zde, pro konkrétní cenovou nabídku přímo Vám na míru nás neváhejte kontaktovat buď přes objednávkový formulář nebo telefonicky na +420 266 793 321.

 

Chci nezávazně

objednat službu